Тернопільське обласне відділення Малої Академії Наук України
Тернопільське обласне комунальне територіальне відділення Малої Академії Наук України
Тернопільське обласне відділення Малої Академії Наук України
Тернопільське обласне відділення Малої Академії Наук України
Тернопільська мала академія наук України
icon
Назад
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ!
09.11.2020

Протягом трьох днів (5-7 листопада) команда області, в кількості 36 учнів-членів обласного відділення МАН, брала участь у фінальному ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Серед переможців: 15 найкращих дослідників, експериментаторів та винахідників, які власними переконаннями, знаннями та старанністю здобули 2 перших, 4 других і 9 третіх місць.

















І місце
Прізвище, ім’я, та по батькові Клас Навчальний заклад
1. Нестеренко Миколай Олексійович 11 Бережанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
2. Собчак Анастасія Андріївна 11 Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей № 6 ім. Н. Яремчука»
ІІ місце
3. Костюк Анна Андріївна 11 Тернопільська Українська гімназія
ім. І.Франка
4. Шемчук Андрій Валерійович 1 курс Львівський національний університет
ім. І. Франка
5. Ундерко Владислав Едуардович 11 Скала-Подільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Борщівського району Тернопільської області
6. Цепліцький Юрій Володимирович 1 курс Бережанський агротехнічний коледж Тернопільської області
ІІІ місце
7. Панчук Богдана Вікторівна 1 курс Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця
8. Денис Максим Анатолійович 1 курс Національний університет «Львівська політехніка»
9. Буда Олена Вікторівна 2 курс Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола
10. Язвінська Анна Анатоліївна 11  клас Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Івана Франка
11. Бульчак Марія Іванівна 2 курс Гусятинський коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя
12. Машталяр Віктор Степанович 2 курс Гусятинський коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя
13. Нестерук Віталій Юрійович 11 Кременецький ліцей імені Уласа Самчука
14. Шелестовська Вікторія Сергіївна 10 Лановецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
15. Горпинюк Софія Юріївна 11 Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Івана Франка
 
 
man.te.ua
man.te.ua
man.te.ua
man.te.ua
man.te.ua
man.te.ua